Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Torres luan kunder Blackburnit

Shko poshtė

Torres luan kunder Blackburnit

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 10:04 am

Trajneri i Liverpoolit, Rafael Benitez, ka qartėsuar se sulmuesi spanjoll Fernando Torres do tė pėrfshihet nė skuadrėn e Tė Kuqve nė pėrballjen e fundjavės kundėr Blackburn Rovers, mirėpo sipas tė gjitha gjasave do tė inkuadrohet nga banka rezervė.“Ai do tė jetė nė skuadėr pėr nesėr (tė shtunėn), ai ėshtė stėrvitur, ai ishte pjesė e seancave (stėrvitore)”. “Ai ėshtė mė mirė... shpresoj qė tė jetė i gatshėm edhe nė ndeshjen kundėr Fiorentinas (nė Ligėn e Kampionėve), ashtu qė tė luajė mė shumė”, ka thėnė Benitez nė njė konferencė pėr shtyp.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi