Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Leonardo : Te vazhdojme formen e mire

Shko poshtė

Leonardo : Te vazhdojme formen e mire

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 10:02 am

Trajneri i Milanit, Leonardo, e ka inkurajuar skuadrėn e tij qė ta shfrytėzojė ndeshjen kundėr Sampdorias pėr t’iu afruar edhe mė shumė Interit nė tabelė, kuptohet nėse zikaltrit humbin pikė pėrballė Juventusit.“Duhet ta mbajmė kėtė ritėm. Kemi arritur rezultate pozitive dhe jemi pranė kreut”. “Tė qenit nė vend tė dytė na jep kėnaqėsi, mirėpo duhet tė pėrqendrohemi nė lojėn tonė”. “Duhet tė qėndrojmė aty tė luftojmė pėr kreun, mirėpo gjithēka mund tė konkludohet nė fund (tė ndeshjes kundėr Sampdorias)”, u ka thėnė trajneri gazetarėve.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi