Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Pique deshiron edhe me shume tituj me Barcelonen

Shko poshtė

Pique deshiron edhe me shume tituj me Barcelonen

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 9:58 am

Mbrojtėsi i Barcelonės, Gerard Pique, edhe kėtė vit dėshiron tė fitojė shumė tituj me klubin e tij.Sezoni i kaluar ishte i pėrkryer pėr Barcelonėn, qė fitoi tė gjithė titujt e mundshėm. Kėtė vit betejėn pėr tituj tė ri katalanasit do ta fillojnė nė Kupėn Botėrore tė Klubeve, qė do tė jetė shansi i parė pėr trofe. “Ekipi do tė luftojė pėr tė gjithė titujt, ndeshje pas ndeshje ne pėrpiqemi ta tregojmė kėtė. Do tė doja qė ēdo vit pritet tė jenė tė njėjta, kjo do tė thotė qė edhe vitet tjera tė fitojmė tituj”, ka thėnė Pique.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi