Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Gerrard : Besoj te bashkelojtaret

Shko poshtė

Gerrard : Besoj te bashkelojtaret

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 9:18 am

Simboli i Liverpoolit, Steven Gerrard, ka konfirmuar besimin tek aftėsitė e bashkėlojtarėve tė tij, duke thėnė se nė Anfield ka mjaft shpirt dhe kualitet pėr ta tejkaluar kėtė moment tė keq.“Kam besim tė plotė te bashkėlojtarėt e mi... Ajo qė kemi mėsuar deri mė tani ėshtė se nėse nuk performon si duhet dhe nuk qėndron nė nivel me skuadrat rreth teje, atėherė do tė dėshtosh dhe do tė mbetesh pas tyre, ashtu siē kemi bėrė ne”. “Liga ėshtė shumė e vėshtirė. Por ne padyshim qė nuk do tė ndalojmė sė provuari dhe do tė vazhdojmė tė punojmė shumė, ashtu qė tė provojmė qė tė kthehemi pėr tė gjithė ata tifozė tė Liverpoolit qė janė tė dėshpėruar pėr suksesin tonė”, ka thėnė mesfushori anglez pėr faqen zyrtare tė klubit.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi