Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Milinbaro do te qendroj te Juventusi

Shko poshtė

Milinbaro do te qendroj te Juventusi

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 9:16 am

Agjenti i Cristian Molinaros u ka dhėnė fund spekulimeve kinse mbrojtėsi i Juventusit do tė largohet nga bardhezinjtė.“Duhet tė njoftoj se edhe pse kemi pasur interesime tė shumta nga Italia dhe jashtė, Molinaro do tė qėndrojė te Juventus”. “Fulhami nuk ka bėrė ofertė pėr lojtarin, mirėpo ka pasur skuadra tė tjera angleze dhe njė skuadėr gjermanė qė po e kėrkojnė”, ka thėnė Pasquale Gallo pėr tuttomercatoweb.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi