Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sonte fillon fushata pėr garėn e balotazhit

Shko poshtė

Sonte fillon fushata pėr garėn e balotazhit

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 8:24 am

Sonte nė mesnatė fillon fushata pėr garėn e balotazhit. Do tė jenė vetėm shtatė ditė dhe do tė ketė nga dy kandidatė nė 21 komuna tė Kosovės. Pėrderisa ligji e pėrcakton qė balotazhi nė Kosovė tė zhvillohet katėr javė pas raundit tė parė, teknikisht punėt duket tė mos jenė ende gati.



Pėr balotazh garojnė 17 kandidatė tė Partisė Demokratike tė Kosovės, 12 tė Lidhjes Demokratike tė Kosovės, 7 tė Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės, 2 tė Lidhjes Demokratike tė Dardanisė, 1 i Aleancės Kosova e Re, njė kandidat i pavarur.

Dy kandidatė nga subjektet politike serbe kanė mbetur nė garė pasi qė nė komunat pėrkatėse asnjė nga ta nuk mundi ta sigurojė 50 pėrqindėshin e nevojshėm qė tė zgjidhet kryetar qė nė raundin e parė.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi