Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Diego deshiron Mesut Ozil ne Juventus

Shko poshtė

Diego deshiron Mesut Ozil ne Juventus

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 7:59 am

Mesfushori i Juventusit, Diego, dėshiron ta shohė ish-bashkėlojtarin e tij te Werder Bremen, Mesut Ozil, tė luajė krahas tij te klubi italian.Ozil shihet si njė prej talenteve tė rinj mė tė mirė nė Evropė dhe ėshtė shtyllė e klubit gjerman pas largimit tė brazilianit.“Njė ditė do tė doja tė luaj sėrish me Mesut Ozil. Mesut ėshtė duke treguar gjithė potencialin e tij. Nėse ai vazhdon tė luajė kėshtu, klubet mė tė mėdha evropiane do tė dėgjojnė dhe do tė nėnshkruajnė me tė”.“Shpresoj se unė do tė jem nė gjendje tė luaj me tė nė tė ardhmen. Ka pasur njė mirėkuptim nė mes nesh. Kemi kaluar kohė tė mira. Do tė ishte e shkėlqyeshme tė luajmė sė bashku sėrish”, ka thėnė Diego.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Diego deshiron Mesut Ozil ne Juventus

Mesazh nga MiTi prej Thu Dec 03, 2009 1:12 pm

ai ka deshir me pas aty por jo se ky ka mke shkua ne Arsenal se moti eshte duke lyp
avatar
MiTi
Antar/e Aktiv
Antar/e Aktiv

Numri i postimeve : 294
Registration date : 06/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi