Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Villa i hapur per transferim ne Real ose Barcelonė

Shko poshtė

Villa i hapur per transferim ne Real ose Barcelonė

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 7:54 am

Sulmuesi i Valencias, David Villa, thotė se ai ende ėshtė duke e mirėpritur njė lėvizje brenda Spanjės nėse duhet tė largohet nga Mestalla.Villa ėshtė lidhur me njė transferim nė Manchester United dhe Chelsea pasi tha edhe vetė se do tė mendonte edhe njė kalim nė kampionatin anglez tė futbollit. Megjithatė sė fundi ai thotė se nė radhė tė parė janė Reali dhe Barcelona.“Nuk e kam mbyllur derėn as pėr Real Madridin as pėr Barcelonėn. Jam 27-vjeēar dhe nuk e di se ēfarė do tė ndodhė me tė ardhmen time. Kam kontratė me Valencian derisa tė mbush 32 vjet, por askush nuk mund tė dijė se ku qėndron e ardhshmja”, ka thėnė Villa.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Villa i hapur per transferim ne Real ose Barcelonė

Mesazh nga MiTi prej Thu Dec 03, 2009 1:10 pm

Kllas Lejtar Villa eshte be
avatar
MiTi
Antar/e Aktiv
Antar/e Aktiv

Numri i postimeve : 294
Registration date : 06/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi