Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Interi do ta shfrytezojne Quarezman per Agueron

Shko poshtė

Interi do ta shfrytezojne Quarezman per Agueron

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 7:49 am

Interi planifikon tė shfrytėzojė Ricardo Quaresman si pjesė e ofertės pėr tė transferuar sulmuesin e Atletico Madridi, Sergio Aguero.Tuttosport njofton se argjentinasi ėshtė nė krye tė listės sė transferėve tė trajnerit Jose Mourinho, megjithėse zikaltrit duhet tė pėrballen me konkurrencėn e Chelseat. Megjithatė, arma e Mourinhos ėshtė Quaresma pėr tė cilin madrilenėt janė tė interesuar, dhe kėshtu ‘i veēanti’ beson tė shfrytėzojė kėtė avantazh pėr tė bindur drejtuesit e Atleticos qė t’ia shesin 21-vjeēarin Interit.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi