Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ranbieri : Duam te vazhdojme ne Europa League

Shko poshtė

Ranbieri : Duam te vazhdojme ne Europa League

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 2:15 am

Trajneri i Romės, Claudio Ranieri, ka theksuar rėndėsinė e dy ndeshjeve tė radhės pėr skuadrėn kryeqytetase.Tė enjten Giallorossėt janė nikoqirė tė Bazelit (Europa League), ndėrsa tė dielėn mbrėma zhvillojnė derbin lokal- ‘Derby della Capitale’, kundėr Lazios. “Bazeli, pastaj Lazio? Janė dy ndeshje shumė tė rėndėsishme pėr ne. Dėshirojmė tė vazhdojmė tutje nė Evropė, mirėpo do tė jetė vėshtirė nėse nuk e mposhtim Bazelin”, u ka thėnė Ranieri gazetarėve dhe ka shtuar se kapiteni Francesco Totti do tė jetė nė fushė pėr tė fituar ndeshjen.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi