Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

KB : Caktohen 'vazot' , te premten shorti

Shko poshtė

KB : Caktohen 'vazot' , te premten shorti

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 2:12 am

Komiteti organizues i FIFA-s ka publikuar ‘vazot’ pėr Kampionatin Botėror 2010, ndėrsa shorti do tė tėrhiqet tė premten nė Cape Town.Caktimi i ‘vazove’ ėshtė bazuar nė rangimet e tetorit, ndėrkohė qė Brazili, Spanja, Holanda, Italia, Gjermania, Argjentina dhe Anglia, janė shtatė pėrfaqėsueset qė iu bashkėngjitėn Afrikės sė Jugut nė vazon e parė.

Pritej qė Franca tė ishte nė vazon e parė, mirėpo Holanda i zėvendėsoi Les Bleus, ndėrsa edhe Portugalia nuk mundi tė sigurojė njė vend nė vazon e parė.

Nė vazon e dytė pėrfshihen pėrfaqėsueset nga AFC (Australia, Japonia, Koreja Veriore, Koreja Jugore), CONCACAF (Hondurasi, Meksika, SHBA-tė) dhe nga OFC (Zelanda e Re).

Nė vazon e tretė pėrfshihen skuadrat nga CAF (Algjeria, Kameruni, Bregu i Fildishtė, Gana, Nigeria) dhe nga CONMEBOL (Kili, Paraguai, Uruguai)

Vazon e katėrt e pėrbėjnė skuadrat e mbetura evropiane (Danimarka, Franca, Greqia, Portugalia, Serbia, Sllovaki, Sllovenia dhe Zvicra).
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 26
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi