Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Gana do ti ofroi Balotelit nje vend ne perfaqesuese

Shko poshtė

Gana do ti ofroi Balotelit nje vend ne perfaqesuese

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 2:05 am

Trajneri i pėrfaqėsueses sė Ganės, Miroslav Rajevac, ka dėshirė tė madhe qė ta ketė sulmuesin e Interit, Mario Balotelli, nė skuadėr pėr finalet e Kampionatit Botėror 2010.Balotelli ėshtė ganez i lindur nė Itali, ndėrsa aktualisht po pėrfaqėson Italinė U-21, ndėrsa vazhdimisht ka insistuar se dėshiron tė pėrfaqėsojė Azzurėt. Megjithatė verėn e kaluar 19-vjeēari deklaroi qė do ta shqyrtojė edhe mundėsinė pėr tė luajtur pėr Ganėn. “Javėn e ardhshme do tė jem nė Evropė dhe do tė takohem me Balotellin. Nesėr do tė nisem pėr nė Afrikėn e Jugut, dhe pas tėrheqjes sė shortit do tė nisem pėr nė Evropė”. “Kam caktuar njė seri takimesh me lojtarėt qė luajnė nėpėr liga tė ndryshme tė Evropės”, ėshtė shprehur Rajevac pėr La Gazzetta dello Sport.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 26
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi