Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Djajtė mposhtin Spirsat

Shko poshtė

Djajtė mposhtin Spirsat

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 1:49 am

Ndeshja e vlefshme pėr League Cup, e zhvilluar tė martėn nė Old Trafford, ndėrmjet Manchester United dhe Tottenham Hotspur, ka pėrfunduar me fitoren e Djajve tė Kuq me rezultat prej 2-0.Heroi i vendasve nė kėtė pėrballje ishte Darron Gibson, i cili shėnoi dy herė nė pjesėn e parė (17’ dhe 38’), ndėrsa pėr Spursat kjo ishte njė mbrėmje pėr t’u harruar.
Me kėtė fitore Manchester United siguron gjysmėfinalen e Carling Cup pėr tė shpresuar pėr njė vend nė finalen e Wembleyt. Tė njėjtėn gjė e ka bėrė edhe Aston Villa qė ka shėnuar fitore prej 4-2, si mysafir i Portsmouthit nė Fratton Park.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi