Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Huntelaar: Shpresoj gjėrat tė pėrmirėsohen tash

Shko poshtė

Huntelaar: Shpresoj gjėrat tė pėrmirėsohen tash

Mesazh nga tonito prej Mon Nov 30, 2009 7:29 am

Sulmuesi i Milanit, Klaas-Jan Huntelaar, ėshtė i ngazėllyer me dygolėshin e tij nė fitoren e mbrėmshme 2-0 ndaj Catanias.
Holandezi ishte afėr largimit nė janar pas njė fillimi tė dobėt tė sezonit nė Serie A, por e theu errėsirėn nė mėnyrėn mė tė mirė, duke shėnuar dy gola tė shpejtė nė minutat shtesė tė ndeshjes sė mbrėmshme, qė i sollėn edhe fitoren Milanit.

“Ne vėrtet dėshiruam ta fitojmė kėtė ndeshje dhe nė fund e bėmė. Kam punuar shumė tė luaj dhe tė shėnoj, andaj jam shumė i lumtur qė mė nė fund ia dola dhe shpresoj se gjėrat do tė vazhdojnė tė bėhen edhe mė tė mira”.

“Tė gjithė ishin tė lumtur me mua dhe tė gjithė festuam sė bashku, andaj ndjehem shumė pjesė e kėtij grupi”, ka thėnė Huntelaar./
avatar
tonito
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 11
Age : 25
Location : Nga Shtet e Bashkuara Te Drenices
Registration date : 07/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi