Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Interi perforcohet edhe me shume ne krye

Shko poshtė

Interi perforcohet edhe me shume ne krye

Mesazh nga elbasi.. prej Mon Nov 30, 2009 3:12 am

\

Interi vazhdon tė jetė skuadėr e fortė nė Serie A. Tė dielėn zikaltrit kanė arritur tė shėnojnė fitore pėrballė Fiorentinas.
Nė ndeshjen e zhvilluar nė Giuseppe Meazza, Nerazzurrėt kanė dalė fitues ndaj Violas me rezultat minimal prej 1-0. Tė vetmin gol nė ndeshje e shėnoi Diego Milito (85’) nga pika e bardhė. Me kėtė fitore Interi distancohen nė krye tė tabelės me tetė pikė mė shumė se pėrcjellėsi i parė, Juventus, qė tė dielėn u mposht nga Cagliari.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi