Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Milani ne vendin e dyte pas Interit

Shko poshtė

Milani ne vendin e dyte pas Interit

Mesazh nga elbasi.. prej Mon Nov 30, 2009 3:08 amSkuadra e Milanit ka shėnuar fitore me rezultat prej 2-0 si mysafir i Catanias, pėr t’u ngritur nė vendin e dytė nė tabelė.
Fitoren Rossonerėve ua siguroi Klaas-Jan Huntelaar, i cili shėnoi tė dy golat e mysafirėve nė minutat shtesė tė takimit (90’+3 dhe 90’+5). Me kėtė fitore, Milani ngjitet nė kuotėn e 28 pikėve, njė mė shumė se Juventusi qė gjendet nė vendin e tretė dhe shtatė mė pak se Interi qė prin nė tabelė.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi