Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Wenger: Humbja eshte nje goditje e madhe

Shko poshtė

Wenger: Humbja eshte nje goditje e madhe

Mesazh nga elbasi.. prej Mon Nov 30, 2009 3:07 am

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, pranon se humbja e djeshme ndaj Chelseat ėshtė njė goditje e madhe pėr shpresat e topēinjve pėr tė fituar titullin.Ekipi i Wenger tash mbetet nė pozitėn e katėrt me 11 pikė prapa liderėve tė tabelės. “Po, ne jemi 11 pikė prapa Chelseat. Pėr momentin shanset tona pėr titull kanė pėsuar goditje. Mė herėt flisnim pėr ‘titullin’, tash duhet tė fitojmė ndeshje dhe mund tė shihni se dėmi qė pėsuam nė Sunderland ishte mė i madh, nė aspektin e vetėbesimit, se sa duhej tė ishte”, ka thėnė Wenger. “Pėr momentin besoj se ata (Chelsea) janė nė njė pozitė shumė tė fuqishme, por ky ekip, pėr mua, mund ende tė humbasė pikė. Jam i bindur nė kėtė. Kjo ėshtė pėrshtypja tė cilėn e kam”, ka thėnė Wenger.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi