Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Katėr lojtarė te Barcelonės nė luftė per Topin e Artė

Shko poshtė

Katėr lojtarė te Barcelonės nė luftė per Topin e Artė

Mesazh nga elbasi.. prej Mon Nov 30, 2009 3:03 am

Katėr lojtarė tė kampionit tė Evropės, Barcelonės, janė nė mesin e dhjetė lojtarėve qė do tė luftojnė pėr ēmimin prestigjioz Ballon d’Or (Topi i Artė).Lionel Messi ėshtė kandidati kryesor pėr tė fituar ēmimin qė ndahet nga revista franceze France Football. Argjentinasit i janė bashkuar edhe tre bashkėlojtarė nė listėn e ngushtė tė kandidatėve, tė cilėt janė Xavi, Andres Iniesta dhe Zlatan Ibrahimovic, i cili iu bashkua ekipit spanjoll gjatė verės nga Interi. Samuel Eto’o, i cili shėnoi golin e parė nė fitoren 2-0 tė finales sė Ligės sė Kampionėve ndaj Manchester United nė sezonin e kaluar, dhe i cili verėn e kaluar kaloi te Interi si pjesė e shkėmbimit me Ibrahimovic, po ashtu ėshtė pjesė e 10 lojtarėve qė do tė luftojnė pėr kėtė trofe. Nga Liga Premier janė tre lojtarė: sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, mesfushori i Liverpoolit, Steven Gerrard, dhe sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba. Nė lojtarėt e mbetur janė dy pėrforcimet e verės tė Real Madridit, fituesi aktual Cristiano Ronaldo dhe mesfushori brazilian Kaka. Nga gara tashmė janė pėrjashtuar sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, qė pėrfundoi i 11-ti nė votimet e fundit, mesfushori i Arsenalit, Cesc Fabregas i 12-ti, Ryan Giggs i 14-ti dhe Thierry Henry i 15-ti.

avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi