Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Anulohet lufta e Luan Krasniqit dhe Dimitrenkos

Shko poshtė

Anulohet lufta e Luan Krasniqit dhe Dimitrenkos

Mesazh nga tonito prej Sun Nov 29, 2009 6:15 am

Luan Krasniqi, boksieri me renome, pėr meēin e 28 nėntorit tė kėtij viti kundėr Alexander Dimitrenkos ndėrmorri shumė, por njė akcidentė deri sa po bėnte stėrvitje, e pengon qė ta zhvilloj duelin e shumėpritur.

Njė lėndim nė ligamentin e kyēit tė kėmbės sė djathtė e bėri tė pamundshėm luftėn nė Oberhausen. Ky lajm, pėr Luan Krasniqin ishte tejet i hidhur: „Unė jam i dėshpruar, por nuk kam mundėsi pėr tė vazhduar mėtej stėrvitjet. Mjekėt thonė se duhet tė bėj pushim njė javė tė tėrė dhe se brenda katėr javėsh do tė shėrohet plotėsisht. Prandaj, kjo e bėnė tė pamundur kėtė luftė.“

Por, edhe pėrkundėr kėtij lėndimi fatkeq, Krasniqi shikon pėrpara: „Unė dėshiqroj qė sa mė parė qė ėshtė e mundur tė reahabilitohem tėrėsisht dhe pastaj tė luftoj kundėr Dimitrenkos. Unė jam stėrvitur shumė dhe se pėr kėtė isha tejet i pėrgatitur.“
tonito
tonito
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 11
Age : 26
Location : Nga Shtet e Bashkuara Te Drenices
Registration date : 07/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi