Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Messi e Ibrahimoviq ne dyshim per "El-Classic 0"

Shko poshtė

Messi e Ibrahimoviq ne dyshim per "El-Classic 0"

Mesazh nga elbasi.. prej Sat Nov 28, 2009 11:59 am

Dy yjet e Barcelonės, Lionel Messi e Zlatan Ibrahimoviq, ka shanse tė mos luajnė nė ndeshjen derbi tė sė dielės mes Barcelonės dhe Real Madridit tė njohur ndryshe si “El Clasico”.Tė dy kėta janė paraqitur nė stėrvitjet e skuadrės katalunase, mirėpo ende nuk i kanė kuruar plotėsisht lėndimet.

Messi ka dėmtuar kėmbėn tė shtunėn nė pėrballje me Athletic Bilbaon, derisa Ibrahimoviq vuan nga njė dėmtim i kofshės. /kohanet
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi