Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Tardelli: Nuk jam i mllefosur nė Anrinė

Shko poshtė

Tardelli: Nuk jam i mllefosur nė Anrinė

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Nov 27, 2009 3:49 am

Ish-futbollisti i kombėtares italiane, Marko Tardelli, i cili tashmė ėshtė asistent i Xhovani Trapatonit te kombėtarja e Irlandės, ka thėnė se nuk ėshtė aspak i mllefosur nė sulmuesin francez, Tieri Anri....Ky i fundit preku topin me dorė tek asistimi i golit pėr Gallasin, gol ky i cili ia siguroi francezėve pjesėmarrjen nė Botėrorin 2010. “Nuk jam aspak i mllefosur nė Anrinė. Gjėrat e tilla ndodhin nė futboll. Ai sigurisht se nuk ėshtė njė mashtrues, por njė futbollist i madh, i cili nė atė moment tė kobshėm pėr ne reagoi nė mėnyrė instiktive”, ka pohuar Tardelli. Megjithatė, ai nuk ka lėnė pa kritikuar pėrzgjedhėsin e kombėtares sė Francės, Raimond Domenek. “Kur ai drejtonte Shpresat e Francės dhe unė ato tė Italisė, pati thėnė se ne kishim blerė gjyqtarėt. Tash e ka ndėrruar qėndrimin dhe thotė: ‘Kur ta marrėsh diplomėn nė fakultet, nuk ka rėndėsi se si ke diplomuar!’ Ende nuk mund t’i kuptoj fjalėt e kėtij njeriu. Por, ajo qė di, ėshtė se ai sigurisht nuk ėshtė nė nivelin e njė trajneri tė madh francez”, ka pohuar Tardelli, i cili nė fanellėn e kombėtares sė Italisė ka luajtur 81 ndeshje.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi