Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Telefoni celular - Kur'ani‏

Shko poshtė

Telefoni celular - Kur'ani‏

Mesazh nga landa prej Sun Nov 08, 2009 8:47 am

Telefoni celular - Kur'ani
A keni pyetur veten ndonjėherė se ēfarė do tė ndodhte po ta trajtonim Kur'anin siē e trajtojm telefonin celular?

Ēfarė do tė ndodhte po ta ta bartnim nė ēantė apo nė xhep?
Ēfarė do tė ndodhte po ta shfletonim disa herė nė ditė?
Ēfarė do tė ndodhte po tė ktheheshim pėr ta marrur nė rast se e kishim harruar?
Ēfarė do tė ndodhte po ta shfrytėzonim pėr t'i marrur mesazhet nga teksti i tij?
Ēfarė do tė ndodhte po ta konsideronim sikur nuk mund te jetojm pa tė?

Ēfarė do tė ndodhte po t'ia dhuronim fėmijėve si dhuratė?

Ēfarė do tė ndodhte po ta pėrdornim gjatė udhėtimit?
Ēfarė do tė ndodhte po ta pėrdornim nė raste emergjente?
Kjo tė bėn tė mendosh ....hmm..... ku ėshtė Kur'ani im?
Oh edhe njė gjė.
Pėr dallim nga celularėt nuk duhet tė brengosemi se Kur'ani nuk do tė ketė ēasje

Tė bėn tė ndalosh dhe mendosh ku janė prioritetet e mia? dhe nuk ka thirrje tė refuzuar!
P.S Bėn ēfarė mendon se Zoti dėshiron tė bėsh me kėtė e-mail.
avatar
landa
PrincesS e Forumit
PrincesS e Forumit

Numri i postimeve : 143
Location : n'Suharek.
Registration date : 31/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Telefoni celular - Kur'ani‏

Mesazh nga sam1r prej Tue Nov 10, 2009 11:15 am

All-llahu t`shperbleft Landa .. ME t`vertet Postim shum i mir ... Embarassed

________________________________________________________________________________


avatar
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 28
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi